NÜVE MEDICA 2016'DA
30 Kasım 2016

Nüve, 14 – 17 Kasım 2016 tarihinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilen Medica Fuarı’na katıldı.

Medica 2016’da Nüve, standında geniş ürün grubundan örneklere yer verdi. İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatörler, Buharlı Sterilizatörler, Santrifüjler, Su Banyoları, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Kan Saklama Dolabı, CO2 İnkübatör, Derin Dondurucu cihazları Nüve markasının geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıtırken yeni N-Prime kontrol sistemi ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Nüve, Medica 2016’da standında Sağlık Bakanlığı ve sağlık sektörünün sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerini ağırladı.

Sağlık Bakanlığı, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Yatırım Modelleri Daire Başkanı Züfer Aslan fuarın ilk günü Nüve’yi ziyaret ederek görüşme yaptı.

Nüve, fuarın ikinci günü Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Ali Sait Septioğlu ve Denetim Hizmetleri Başkan Yardımcısı Sn. Fatih Tan, SGK Tıbbi Malzeme Daire Başkanı Sn. Recep Uslu ve beraberinde sektörün sivil toplum kuruluşları SADER, SEİS, MASSİAD yöneticilerinden oluşan misafirlerini ağırladı. 1997 yılından beri Medica Fuarı’na katılan Nüve, bakanlık yetkililerine, üretici ve ihracatçı kimliği ile sektör ile ilgili görüş ve önerilerini aktarma imkânı buldu.

106 ülkeye ihracat yapan Nüve’nin Medica’daki standı aynı zamanda yurtdışı bayileriyle görüşme ve buluşma noktası. Nüve farklı coğrafyalardan gelen bayilerini standında ağırlıyor, yeni ürünlerinin tanıtımını yapıyor, ürünlerindeki yenilikleri bayileri ile paylaşıyor.

Nüve, Medica 2016 Fuarında 84 ülkeden 250 civarında ziyaretçiyi standında ağırladı.Medica 2016 Fuarında resmi kayıtlara göre 5000 civarında firma tanıtım yaptı ve fuarı bu yıl 140 ülkeden 130.000 civarında ziyaretçi gezdi